فیلم یادگیری زبان-وبسایت اموزش زبان

فیلم یادگیری زبان

دیدن فیلم همیشه یکی از راه های فرار از دنیای واقعی است. این فیلم ها که در ژانرهای متفاوتی برای سلیقه های مختلف ساخته می شود سرگرمی بسیار خوبی برای اوقات فراغت هستند. علاوه بر این که فیلم ها جنبه ی سرگرمی دارند می توانند جنبه ی آموزشی و یادگیری هم داشته باشند. یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان تماشای فیلم هایی با زبان انگلیسی و اصلی می باشد. این فیلم ها می توانند سطوح مختلف علمی را در بر گیرند و معلم و آموزش دهنده ی خوبی برای همه ی افراد باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین فیلم ها در این زمینه بپردازیم.

فیلم یادگیری زبان-وبسایت اموزش زبانبهترین فیلم یادگیری زبان

هنگامی که شروع به آموزش انگلیسی کردید از دیدن فیلم های آموزشی در این زمینه غافل نشوید. فیلم ها بدون این که یادگیرنده را خسته کنند می توانند مطالب و لغات زیادی را نیز آموزش دهند. در ادامه به شرح چند مورد از این فیلم ها که در جهت تقویت زبان هستند خواهیم پرداخت.

  • فیلم a beautiful mind: این فیلم به زندگی جان نش، ریاضی دان مشهور می پردازد. اما به گفته ی سازندگان فیلم، آن را کاملا بر زندگی نش تطبیق نداده اند. روایت عشق و مبتلا شدن به اسکیزوفرنی در این فیلم کمی اغراق امیز است که این اغراق سبب زیبا تر شدن آن می شود. این فیلم یادگیری زبان بسیار آموزنده است.
  • فیلم The Imitation Game: داستان این فیلم در ارتباط با یک نابغه است و در طول جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. این نابغه که دوستان خوب و وفاداری دارد به دنبال کدهای رمزگشائی است که آلمان ها از طریق آن صحبت می کنند. این فیلم توانست اسکار بهترین فیلم نامه را از آن خود کند. لهجه ی به کار رفته در فیلم، بریتیش می باشد و برای افرادی که قصد دارند با این لهجه صحبت کنند بسیار توصیه می گردد.
  • بهترین فیلم یادگیری زبان-وبسایت اموزش زبانفیلم The Queen : برای دوست داران لهجه ی بریتیش این فیلم را توصیه می کنیم. این فیلم در سال 2006 توسط استفن فریزر کارگردانی شد. فیلم به صورت تاریخی ساخته شده است و در ارتباط با واکنش و برخورد خاندان پادشاهی انگلستان در مواجهه با مرگ پرنسس دیانا می باشد. این فیلم دارای عبارات و کلمات رسمی است و به خوبی می تواند به تقویت زبان انگلیسی بپردازد.
  • فیلم The Shawshank Redemption: این فیلم در سال 1994 روانه ی بازار شد. دیدن این فیلم را به افرادی که در سطح حرفه ای آموزش زبان هستند پیشنهاد می کنیم. The Shawshank Redemption یکی از بهترین فیلم های سینمائی است که توانست طرفداران بسیاری را به دست آورد. طرفداران این فیلم معتقدند لذت دیدن این فیلم مانند نوشیدن یک آب خنک است. زیرا توانسته به صورت متعادل امید و نا امیدی را به تصویر بکشد.
  • فیلم Inception: کارگردانی این فیلم توسط مورتن تیلدام صورت گرفت. اگر احساس می کنید با دیدن فیلم های انگلیسی نمی توانید زبان را یاد بگیرید و حوصله ی این گونه فیلم ها را ندارید به شما توصیه می کنیم به سراغ این فیلم جذاب بروید. این فیلم حتی از دید کارشناسان نیز دارای جذابیت بسیاری می باشد. لهجه ی به کاربرده شده در این فیلم لهجه ی امریکن است و در یادگیری زبان می تواند کمک شایانی را به شما داشته باشد.
  • بهترین فیلم یادگیری زبان-وبسایت اموزش زبانفیلم Cast away: این فیلم که در مدت زمان 143 دقیقه به دست رابرت زمیکس کارگردانی شد در ارتباط با یک مامور پست در شرکت فدکس است. چاک نولاند مامور شده است که با هواپیما به سفری کاری برود و در این سفر هواپیما در اثر صاعقه در اقیانوس آرام سقوط می کند. چاک خود را به یک جزیره می رساند و ماجراهایش شروع می شود. لهجه ی استفاده شده در این فیلم امریکن می باشد و اصطلاحات و لغات بسیار کابردی این فیلم می تواند در تقویت زبان بسیار موثر باشد.
  • فیلم بینوایان: فیلم بینوایان که در سال 2013 منتشر گشت توسط تام هوپر کارگردانی شد. این فیلم یک درام موزیکال دارد و حوصله ی بیننده را سر نمی برد. بینوایان که اثر ویکتور هوگو می باشد باعث ساخت این فیلم شده است. فیلم بینوایان در سال 2013 نامزد 8 جایزه اسکار گردید. دیالوگ های این فیلم بیشتر به صورت شعر است و در ذهن بیننده خوب جای می گیرد.

 

یادگیری آسان و سرگرم کننده زبان انگلیسی رو با ما تجربه کن..