دوره آموزشی یادگیری انگلیسی با فرندز

آموزش زبان انگلیسی با فرندز

آموزش زبان انگلیسی با فرندز

سریال فرندز یک سیتکام محبوب آمریکایی است که در دهه نود میلادی از شبکه NBC ایالات متحده پخش شد. این سریال کمدی یکی از مشهورترین و محبوب ترین سریال های تمام تاریخ به شمار می رود. این سیتکام که هر قسمت آن حدود بیست دقیقه است مجموعا ده فصل و 236 قسمت می باشد. سریال فرندز شرح ماجراها و اتفاقات زندگی روزمره شش دوست صمیمی است که در شهر نیویورک زندگی می کنند.

اگر قصد یادگیری زبان از طریق تماشای فیلم را دارید سریال فرندز می تواند یک انتخاب ایده آل برای شما باشد. آموزش زبان انگلیسی با فرندز به دلیل ویژگی های مناسبی که این سریال دارد از بازدهی فوق العاده بالایی برخوردار است.

در ادامه می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم که چرا یادگیری انگلیسی با فرندز انتخابی مناسب و ایده آل است.

انگلیسی با فرندزانگلیسی با فرندز

مزایای آموزش زبان انگلیسی با فیلم فرندز

– مواجهه با مکالمات روزمره: یادگیری انگلیسی با فرندز شما را به طور مستقیم در معرض مواجهه با مکالمات روزمره قرار می دهد. به همین دلیل این شیوه یادگیری زبان انگلیسی نسبت به سایر روش ها بهینه تر و اثربخش تر است. چرا که هدف اکثر افراد از فراگیری زبان این است که بتوانند آن زبان را به راحتی صحبت کنند. به همین دلیل شما می بایست بدانید که شکل و ساختار حاکم بر مکالمات روزمره از چه الگوهایی پیروی می کند. آموزش زبان با فیلم فرندز زمان زیادی را نیز برای شما صرفه جویی می کند. چرا که حجم اعظم دیالوگ های این سیتکام را مکالمات روزمره تشکیل می دهند و زمانی که شما برای آموزش اختصاص می دهید به طور کامل معطوف به هدف ویژه تان خواهد بود. وقت خود را با رفتن به آموزشگاه و کلنجار رفتن با گرامر و لغات و اصطلاحات غیر ضروری تلف نکنید و فرندز ببینید.

– آشنایی با شکل محاوره ای زبان: یکی دیگر از مزایای یادگیری انگلیسی با فرندز این است که شما را با شکل و ساختار زبان محاوره آشنا می کند. همانطور که در فارسی تفاوت های بسیار زیادی میان شکل رسمی و کتابی زبان و شکل محاوره ای آن وجود دارد در انگلیسی نیز زبان محاوره تفاوت های عمده ای با زبان رسمی دارد. زبان محاوره زبانی است که مردم با آن حرف می زنند. اگر شما نیز قصد مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان را دارید تبدیل به یکی از این مردم خواهید شد. در نتیجه اگر بنا باشد که در مکالمات روزمره خود با زبان رسمی صحبت کنید بسیار عجیب و مسخره جلوه خواهید کرد. یادگیری انگلیسی با فرندز این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که با حالت خودمانی زبان انگلیسی، اصطلاحات عامیانه و شکل های مخفف کلمات و افعال آشنا شوید.

– سادگی داستان و ماجراها: یادگیری انگلیسی با فرندز کار راحت و بدون دردسری است. چرا که این سریال ریتم تندی ندارد و ماجراهای پیچیده ای را نیز روایت نمی کند. همه چیز در سریال فرندز به اتفاقات معمولی و روزمره خلاصه می شود. در نتیجه وقت شما صرف سر در آوردن از سیر داستان و اینکه چه چیزی در حال رخ دادن است نمی شود. علاوه بر این در این سریال جملات و واژگان معمولا به شکلی روشن و واضح تلفظ می شوند. همچنین خبری از لهجه های غیر معمول و غیر قابل فهم نیز نیست.

– جذاب و فان بودن: این مورد یکی از مهمترین مزایای آموزش انگلیسی با فرندز است. تصور کنید که پس از یک روز کاری سخت و پر مشغله به خانه برگشته اید و حالا نیز می بایست اندک زمانی را که برای استراحت و تفریح در اختیار دارید صرف یادگیری زبان انگلیسی کنید. اما اگر قرار باشد یک سریال جذاب و خنده دار مثل فرندز تماشا کنید هم تفریح را خواهید داشت و هم آموزش را. فرندز یکی از محبوب ترین و جذاب ترین سریال های تلویزیونی تاریخ است. شما هرگز از تماشای این سریال خسته نخواهید شد. همانطور که گفتیم هر قسمت این سریال تنها بیست دقیقه است و زمان زیادی را نیز از شما نخواهد گرفت.

 

سریال فرندز

سریال فرندز

دیگر مزایا

– ظرفیت تماشای دوباره: اگر تا به حال یک قسمت از سریال فرندز را دیده باشید خواهید دانست که این سریال را می توان بارها و بارها با لذت تماشا کرد. این مساله برای کسانی که قصد یادگیری انگلیسی با سریال فرندز را دارند بسیار مهم می باشد. چرا که در موضوع آموزش زبان تنها با تکرار می توان به تسلط دست یافت. هنگامی که یک جمله را چندین بار بشنوید ساختار و قالب آن جمله ملکه ذهنتان خواهد شد. فرندز سریالی است که هر قسمت آن ظرفیت چند بار تماشا را دارد. می توانید هر قسمت را تا زمانی که به تمامی دیالوگ های آن مسلط نشده اید دوباره و چند باره تماشا کنید.

– آشنایی با فرهنگ مردم آمریکا: اگر قصد سفر به کشور آمریکا برای تحصیل یا مهاجرت را دارید تماشای فرندز علاوه بر آموزش زبان انگلیسی از لحاظ فرهنگی نیز برای شما مفید خواهد بود. چرا که این سریال عصاره ای از فرهنگ آمریکایی است. در سریال فرندز بارها و بارها اشاراتی به آداب و رسوم مردم آمریکا، جشن ها و مناسبت های سالیانه آنها و جزئیات فرهنگی مربوط به این کشور می شود. شما با دیدن این سریال به طور کامل با طرز نگرش انسان آمریکایی به زندگی و مسائل پیرامون آن آشنا خواهید شد. به این ترتیب بهتر می توانید با شرایط فرهنگی و اجتماعی جدید زندگی خود وفق پیدا کنید.

دوره آموزشی یادگیری انگلیسی با فرندزدوره آموزشی یادگیری انگلیسی با فرندز

 

دوره آموزشی یادگیری انگلیسی با فرندز

آموزش زبان با سریال فرندز رایگان است. شما می توانید در خانه و پشت لپتاپ بنشینید و سریال تماشا کنید. اما باید بدانید که تماشای سریال به قصد تفریح سرگرمی با تماشای سریال به قصد آموزش زبان متفاوت است. شما در این سیر آموزشی نیاز دارید که از تکنیک ها و متدهای خاصی برای افزایش بازدهی این پروسه بهره ببرید.

می توانید با رجوع به وبسایت ما در دوره آموزشی انگلیسی با فرندز ثبت نام کنید. با شرکت در این دوره می توانید بیاموزید که این سریال را تحت بهترین شرایط و با یک ساختار مدیریت شده تماشا کنید. از این طریق می توانید سیر آموزشی خود را بهینه کنید و بیشترین بهره را از آن بگیرید. ما در این دوره با شما بیش از هزار عبارت کاربردی روزمره را تمرین خواهیم کرد. آموزش مکالمه در موقعیت های واقعی و آموزش تلفظ صحیح و بومی نیز از دیگر بخش های این دوره می باشند. همچنین جزوه ای حاوی نکات مهم و تکمیلی را نیز دریافت خواهید کرد.