پشتیبانی آنلاین

بیش از ۲۰۰۰ هزار جمله

۳۰ جلسه آموزشی

۱۵۰۰ دقیقه نکات آموزشی

داخل این دوره چه چیزهایی یاد می گیرید :

اگه میخواید در مدت خیلی کوتاه و سریع، نیاز های مکالمه و روزمره خودتون رو برطرف کنید
دوره به شکلی طراحی شده تا دقیقا چیزهایی که ضروری هست در مدت ۵ ماه یاد میگیرید
• بیش از ۳۰ جلسه آموزشی و ۱۵۰۰ دقیقه نکات آموزشی به صورت تصویری
• در این دوره وقت تلف نمیکنی ، سریع نتیجه میگیری. در موضواعات روزمره و مورد نیاز، مثل معرفی خودت، خرید لباس، فروشگاه رفتن، گفتن کارهای روزمره، سفر، هتل، برنامه هات، توانایی هات و یه عالمه نکاتی که نیاز روزمره هست
• ساختار و جمله بندی های مهم، به زبان خیلی ساده و با مثال اموزش داده شده
• بیش از ۲۰۰۰ هزار تا جمله و عبارت کاربردی برای مکامله روزمره یاد میگیرید
• هر سوالی هم براتون پیش اومد، پشتیبان دارید که میتونید بپرسید

شرکت در دوره

چرا آکادمی زبان حیدری؟

ما آموزش زبان را به صورت علمی انجام می دهیم. بسیاری از افراد در گذشته کلاس های زبان را گذرانده اند که اصلا مفید نبوده و صرفا زمان خود را از دست داده اند. اما در فیسپیک تمامی روش ها بر اساس آخرین و بهترین متد های آموزش زبان انجام می گیرد و آموزش سریع زبان به همراه حفظ کیفیت از مزیت های کلاس  فیسپیک است.

شما می توانید با دوره مکالمه سریع تجربه موفق یادگیری یک زبان خارجی را تجربه کنید. شعار موسسه ما You Are What You Speak (زبان شما شخصیت شماست) می باشد. ما معتقدیم اگر شما یک زبان خارجی را خوب یاد بگیرید، هیچ وقت در استفاده از آن شک نمی کنید و همیشه با اعتماد به نفس می توانید از آن زبان استفاده کنید. فیسپیک به شما کمک می کند که محدودیت ها زبانی شما، دنیای شما را محدود نکند.

چرا باید در انتخاب آموزشگاه زبان دقت کنیم؟

قبل از هر چیز بیایید ببینیم اصلا اهمیت پیدا کردن یک موسسه زبان با کیفیت و استاندارد بالا چرا مهم است. اینکه ما اصرار داریم در انتخاب های خود نهایت دقت را داشته باشید  به خاطر این مسئله است که معمولا استفاده از یک سیستم اشتباه می تواند ضربه های جبران ناپذیری را بزند که در آینده شما تاثیرات بسزایی دارد.

زمان بسیار ارزشمند است

انتخاب یک موسسه زبان که با نیاز های شما سازگاری داشته باشد در زمان شما صرفه جویی بسیار زیادی انجام می دهد و برعکس می توان گفت اگر در انتخاب خود اشتباه کنید زمان بسیار زیادی را از دست خواهید که می تواند برایتان بسیار گران تمام شود.

کیفیت آموزش مهم است

کیفیت آموزش بسیار مهم است. اگر از یک سیستم بی کیفیت استفاده کنید، در اولین آزمون و یا اولین جایی که مجبور می شوید مکالمه زبان داشته باشید، به مشکلات خود پی خواهید برد و همین مسئله شما را از زبان زده می کند.

آموزش زبان یک علم به روز دنیا است

آموزش زبان یک علم بسیار تخصصی است. دانشمندان زیادی در این حوزه دانش و فناوری های به روزی ارائه می دهند که اگر مورد توجه قرار نگیرند ( که در بسیاری موارد مورد توجه قرار نمی گیرد) شما با یک سیستم قدیمی پیش می روید و هزینه و زمان بسیاری را از دست می دهید.

آموزشگاه زبان خوب به شما انگیزه میدهد

خیلی از ما خاطره خوبی از مدارس و درس های زبان در ذهنمان نداریم. سیستم خشک آموزشی معمولا افراد را برای یادگیری زبان بی انگیزه کرده است. در یک موسسه زبان خوب باید به شما انگیزه تزریق شود تا یک زبان را یاد بگیرید.

پشتیبانی و مشاوره کاملا رایگان در آموزشگاه زبان فیسپیک

ما همیشه به پشتیبانی مستمر از زبان آموزان متعهد هستیم و تنها به آموزش زبان اکتفا نمی کنیم. ما از تعیین سطح رایگان همه زبان ها، مشاوره مهاجرت و تحصیلات در خارج از ایران تا کمک به زبان آموز برای ثبت نام در دوره هر آزمون دیگری در زبان های خارجی کنار زبان آموز خواهیم بود.

آموزش آنلاین زبان

در عصر اینترنت دیگر موقعیت فیزیکی یک مشکل به حساب نمی آید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی و دوره های مجازی  یکی از گزینه هایی است که در فیسپیک انجام می گیرد.

استفاده از سیستم های آنلاین و پشتیبانی غیر حضوری برای زبان آموزان از مزایای آموزش مجازی در فیسپیک می باشد.

مزیت های استفاده از این دوره

درک اصطلاحات در گفتار عامیانه

تقویت مهارت حرف زدن

تقویت مهارت شنیداری

تقویت مهارت خواندن