داستان ما بیش از 20 سال پیش شروع شد.جایی که منم مثل خیلی از شما ها، مامانم کلاس زبان ثبت نام کرد. اما ترم اول دوم که فقط نقاشی میکشیدیم !! و فقط چند تا کلمه که اهمیت خاصی هم نداشتن یادگرفتیم. سالها گذشت و گذشت، ترمهای مختلف و آموزشگاه های مختلف که چندین بار وقفه افتاد، چون پیشرفتی نداشتم و همین باعث میشد انگیزه نداشته باشم. خلاصه از طریق دوستان با استادی اشنا شدم که بدون کتاب درس میداد و یکسری نکاتی آموزش میداد که واقعا نیاز بود و همین باعث شد سطح زبان من رشد پیدا کنه و همونجا با فیلم انگلیسی آشنا شدم. قرار گذاشتم چند تا فیلم رو کامل یادبگیرم و متوجه بشم. خیلی خیلی برام سخت بود، چون تا حالا فیلم انگلیسی ندیده بودم و فکر میکردم چون دیپلم زبان دارم و چند سال کلاس رفتم بلد باشم ، اما خیلی جا خوردم وقتی دیدم هیچی متوجه نمیشم.!!

بازم خلاصه! ساعتها برای هر فیلم زمان میذاشتم که از گوگل معنی ها رو متوجه بشم و در سر رسید بنویسم. تازه اونجا فهیمدم که زیر نویس های فارسی چقدر غلط داره مخصوصا در اصطلاحات!.
و اینجا هم بود که زبان من واقعا جهش پیدا کرد. هم در بخش شنیدار و هم دامنه لغات و همینطور صحبت کردن و روان شدم.
کلاسهای تدریس رفتم و چند سال گذشت و با خودم گفتم چرا این روش رو به عزیزان دیگه ای که دارن یا میخوان زبان یاد بگیرن در میون نذارم. این شد که شروع کردم تدریس با این روش و بعد ها این دوره رو ضبط کردم و چندین بار کاملا به روز رسانی کردم. بیش از 3 سال من و تیمم زمان گذاشتیم که در ابتدا عبارتهای و جمله های پایه ای و کاملا ضروری رو یاد میگیریدو در ادامه روی نکات مهم فیلم و کارتون کار میکنیم .