سبد خرید 0

انگلیسی با فرندز

انگلیسی با فرندز

سریال محبوب فرندز به دلیل برخورداری از ویژگی های مناسب و ایده آل یکی از بهترین گزینه ها برای فراگیری زبان انگلیسی محسوب می شود. اگر شما نیز تصمیم گرفته اید که به آموختن انگلیسی با فرندز بپردازید با ما در ادامه این مطلب و معرفی کامل این سیتکام محبوب همراه باشید.

انگلیسی با فرندز

انگلیسی با فرندز

معرفی سریال فرندز

سریال فرندز یک سیتکام آمریکایی در ژانر کمدی است که در فاصله سالهای 1994 تا 2004 از شبکه NBC ایالات متحده پخش شد. این سریال یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی تاریخ به شمار می رود. فرندز در مجموع 236 قسمت است و هر قسمت آن نیز حدود بیست دقیقه است.

سریال فرندز از خط داستانی واحد و یکپارچه ای برخوردار نیست. در واقع هر قسمت این سریال داستان خاص مربوط به خود را دارد. اتفاقات سریال پیرامون زندگی روزمره شش دوست صمیمی رخ می دهد. شاید بتوان گفت که مهمترین پیرنگ داستانی فرندز ماجرای عشقی میان ریچل و راس، دو تن از شخصیت های اصلی سریال است که زمینه ساز ماجراهای مختلفی می شود. ماجراهای عاطفی میان این دو نفر تنها موردی است که از ابتدا تا انتهای سریال به آن پرداخته می شود.

سریال فرندز پر از لحظات خنده دار و مفرح است. مخاطب در جریان اتفاقات روزمره زندگی این شش نفر با موقعیت هایی روبرو می شود که از خنده زمینگیرش می کنند. طرفداران سریال می گویند که تماشای فرندز یکی از لذتبخش ترین تجربیاتی بوده که در زندگی پشت سر گذاشته اند.

انگلیسی با friendsشخصیت های های سریال فرندز

 

معرفی شخصیت های سریال

گرچه سریال فرندز پر از شخصیت های فرعی است که بسیاری از آنها تنها در یک قسمت از سریال حاضر هستند، اما شخصیت های اصلی شامل این شش نفر می باشند که همگی در شروع سریال جوان هایی بیست و چند ساله اند:

– مانیکا: عمده اتفاقات سریال فرندز در دو واحد آپارتمانی روبروی هم اتفاق می افتد. در یکی از واحدها جویی و چندلر ساکن هستند و در واحد روبرویی مانیکا. البته در طول سریال به ترتیب ریچل، راس و چندلر نیز به واحد مانیکا می آیند و مدتی را در آنجا سپری می کنند. مانیکا دختر بزرگ خانواده گلر و خواهر راس است. او یک شخصیت وسواسی است و مهارت ویژه ای نیز در آشپزی دارد. مانیکا دختری خنده رو و خوش اخلاق است و حلقه مرکزی این گروه به شمار می رود. در ابتدای سریال دوست صمیمی او یعنی ریچل از مراسم عروسی اش فرار می کند و به مانیکا پناه می برد. سپس او و ریچل در واحد آپارتمانی در کنار هم زندگی می کنند و ماجراهای عشقی بین راس و ریچل آغاز می شود. البته بعدها متوجه می شویم که راس از آغاز جوانی عاشق ریچل بوده است.

– جویی: جویی مرد جوانی است که خانواده ای با ریشه ایتالیایی دارد. او که در آرزوی بازیگر شدن است در واحد روبرویی مانیکا همراه با چندلر زندگی می کنند. همراهی این دو نفر در این واحد موجب می شود که بسیاری از جذاب ترین لحظات سریال در همین خانه اتفاق بیفتد. جویی شخصیتی شکمو و معصوم است و روابط بسیار موفقی نیز با جنس مخالف دارد. مشهورترین دیالوگ سریال (How you doin) نیز متعلق به اوست.

– چندلر: شاید بتوان گفت که محبوب ترین شخصیت سریال فرندز چندلر است. مرد جوان شوخ طبعی که به تنهایی بار بسیاری از لحظات خنده دار سریال را به دوش می کشد. چندلر که دوست دوران دبیرستان راس است وظیفه دارد که حتی در دراماتیک ترین لحظات سریال نیز دستمایه ای برای شوخی و خنداندن مخاطب پیدا کند. مهم نیست که چه اتفاقی در جریان است؛ همیشه منتظر باشید که چندلر با گفتن یک جمله شما را از خنده روده بر کند.

– فیبی: شخصیتی به شدت دوست داشتنی، مهربان و کودک مآب. فیبی دختر جوانی است که خارج از آپارتمان اصلی سریال فرندز زندگی می کند. او یک ماساژور است و به نواختن گیتار نیز علاقه دارد. یکی از تم های خنده دار سریال نیز زمانی است که او شروع به خواندن ترانه Smelly Cat می کند. فیبی قلب رئوفی دارد و سایر شخصیت ها معمولا برای کمک گرفتن به سراغ او می روند.

راس: برادر مانیکا، دوست قدیمی چندلر و عاشق سینه سوخته ریچل. راس گلر که یک باستان شناس است و علاقه عجیبی به دایناسور دارد در شروع سریال به تازگی از همسرش طلاق گرفته است. او شخصیتی گیج، دست و پا چلفتی و مودب دارد. راس فرد تحصیل کرده گروه است و یک استاد دانشگاه است. همانطور که گفتیم پیرنگ اصلی سریال نیز ماجرای عشق او به ریچل است. این ماجرا در طی سریال فراز و فرودهای زیادی را پشت سر می گذارد و باعث شکل گیری شماری از بهترین سکانس های فرندز می شود.

– ریچل: جنیفر آنیستون مشهورترین بازیگر سریال فرندز است. دختر جوان خوش سیمایی که در ابتدایی سریال با لباس عروس در کافه مشهور سنترال پارک که پاتوق شخصیت های فرندز است ظاهر می شود. او از مراسم عروسی اش فرار کرده و به نزد مانیکا می آید و با او زندگی می کند. در ادامه ما شاهد تلاش های مذبوحانه راس برای به دست آوردن دل او هستیم. فرندز این چنین آغاز می شود.

 

دوره آموزشی یادگیری انگلیسی با فرندزدانلود سریال فرندز با زیرنویس

اگر قصد دانلود سریال فرندز را دارید می توانید به لینک های دانلود این سریال در وبسایت ما مراجعه کنید. ما سریال فرندز با زیرنویس انگلیسی را به طور کامل بر روی سایت قرار داده ایم و می توانید هر ده فصل سریال را به طور رایگان دانلود کنید. اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی با فرندز را دارید توصیه می کنیم به طور کامل زیرنویس فارسی را فراموش کنید. تماشای فیلم با زیرنویس فارسی هیچ کمکی به یادگیری زبان نخواهد کرد.

ما همچنین دوره آموزشی یادگیری انگلیسی با فرندز را نیز برای شما تدارک دیده ایم. می توانید با ثبت نام در این دوره این سریال را تحت ساختاری بهینه و اثربخش و با کارآمدترین تکنیک های آموزشی تماشا کنید. در دوره آموزشی یادگیری انگلیسی با فرندز نکات مهم به شکل تصویری بر روی فیلم آموزش داده می شود. در این دوره بیش از هزار عبارت کاربردی روزمره نیز آموزش داده می شود. آموزش مهارت مکالمه در موقعیت واقعی و مهارت تلفظ صحیح و بومی لغات نیز از دیگر مشخصات این دوره آموزشی هستند.

 

میزان پیشرفت خواندن شما

آنچه در این مقاله می خوانیم
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://fispik.ir/?p=28545