سبد خرید 0

یادگیری زبان انگلیسی با فرندز

یادگیری زبان انگلیسی با فرندز

آموختن زبان انگلیسی از طریق تماشای فیلم و سریال روشی است که امروزه مورد توجه گسترده زبان آموزان قرار گرفته است. مزایای متعدد این شیوه آموزشی در کنار بهره وری و اثربخشی فوق العاده آن هر روز تعداد بیشتری را به این سمت می کشاند.

اما شاید بتوان گفت مهمترین نکته در این سیر آموزشی انتخاب فیلم ها و سریال های مناسب است. چندین معیار حیاتی در این خصوص وجود دارند که فیلم ها و سریال های انتخاب شده لازم است از آنها برخوردار باشند. در ادامه می خواهیم یکی از اثربخش ترین و مناسب ترین انتخاب ها در این زمینه را به شما معرفی کنیم: سریال فرندز!

یادگیری انگلیسی با فرندزیادگیری انگلیسی با فرندز

آموزش زبان با سریال فرندز

فرندز یکی از محبوب ترین سریال های تاریخ است. این سیتکام آمریکایی که در فاصله سالهای 1994 تا 2004 پخش شده است در اقصی نقاط دنیا از محبوبیتی ویژه و کم نظیر برخوردار است. ما در این سریال 236 قسمتی با ماجراهای زندگی روزمره شش دوست صمیمی مواجه می شویم. سریال فرندز یک سریال کمدی است و با لحظات ناب و خنده دار خود شناخته می شود.

در ادامه سعی خواهیم کرد به بررسی مهمترین دلایل این موضوع بپردازیم که چرا یادگیری انگلیسی با فرندز یکی از بهترین انتخاب هاست.

سریال فزندز سریال فرندز

چرا سریال فرندز؟

1- جذاب و سرگرم کننده بودن: تقریبا تمام کسانی که فرندز را دیده اند شیفته این سریال اند. درست است که هدف اصلی شما آموختن زبان انگلیسی با فرندز است؛ اما جذابیت این سریال اتفاقا دارای تاثیری بسیار مثبت بر همین هدف نیز هست. این جذابیت باعث می شود تا شما روند آموزش را با علاقه پیگیری کنید. بنابراین فرآیند تقویت زبان انگلیسی با سریال برای شما به راحتی و بدون زحمت و مشقت انجام می شود. به زودی آنقدر به شخصیت های سریال علاقه پیدا می کنید که مایلید تمامی دیالوگ هایشان را حفظ کنید!

2- مواجهه با مکالمات روزمره: یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود یادگیری انگلیسی با فرندز یکی از مناسب ترین انتخاب ها باشد این است که ما در این سریال با جملات و اصطلاحات معمولی و پر کاربرد و مکالمات روزمره طرفیم. شخصیت ها از کلمات معمولی و روتین استفاده می کنند. شیوه بیان واژه ها گنگ و غیر واضح نیست. از لهجه غیر قابل فهمی در سریال استفاده نمی شود. از کلمات و اصطلاحات تخصصی به ندرت استفاده می شود. تمام اینها باعث می شوند تا زبان آموز بتواند بدون مشکل و به راحتی با بهترین منبع آموزش زبان انگلیسی مواجه شود. یکی دیگر از مزایای یادگیری انگلیسی با فرندز این است که شما می توانید با زبان و اصطلاحات عامیانه و سبک حرف زدن مردم معمولی آشنا شوید. این مورد برای کسانی که قصد مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان را دارند بسیار حائز اهمیت است.

3- تکرار عبارات و اصطلاحات: تکرار رمز موفقیت است. یادگیری انگلیسی با فرندز می تواند با سرعت فوق العاده ای صورت پذیرد. به این دلیل که در این سریال اصطلاحات و عبارات پر کاربرد در مکالمات روزمره بارها و بارها تکرار می شوند. به زودی این عبارات ملکه ذهن شما خواهد شد. بدون اینکه نیاز به آموزش گرامر یا لغت به صورت جداگانه را داشته باشید می توانید انگلیسی حرف بزنید.

4- کوتاه بودن هر قسمت: هر قسمت سریال فرندز بیست دقیقه است. در نتیجه پروسه آموزش انگلیسی با سریال فرندز برای زبان آموز خسته کننده نخواهد بود. ممکن است شما حوصله یا وقت تماشای یک فیلم دو ساعته را نداشته باشید. از طرف دیگر این کوتاه بودن باعث می شود که خود فرآیند آموزش انگلیسی با سریال friends نیز به طور بهینه تری به انجام برسد. چرا که بهترین شیوه یادگیری زبان از طریق فیلم این است که آن فیلم را به پارت های کوتاه تقسیم کنید و تا زمانی که کاملا به یک پارت مسلط نشده اید به پارت بعدی رجوع نکنید. سریال فرندز نیاز به این تقسیم بندی را از بین می برد. می توانید هر قسمت از این سریال را تا هنگام تسلط کامل بارها و بارها تماشا کنید.

5- امکان تماشای مجدد: همانطور که گفتیم فرآیند آموزش زبان از طریق تماشای فیلم نیازمند آن است که یک فیلم را چندین بار تماشا کنید. این مورد می تواند برای شما کلافه کننده و ناخوشایند باشد. اما یکی دیگر از مزیت های یادگیری انگلیسی با سریال فرندز این است که می توان هر قسمت این سریال را چندین بار تماشا کرد. بسیاری از طرفداران فرندز تا به حال کل سریال را چندین بار دیده اند. شما نیز احتمالا متوجه خواهید شد که تماشای یک باره سریال برایتان کافی نیست. می توانید قسمت های مورد علاقه خود را گلچین کنید و هر قسمت را دوباره و چند باره تماشا کنید. هم از ته دل می خندید و هم زبان می آموزید.

 

انگلیسی با فرندزانگلیسی با فرندز

دانلود آموزش زبان با فرندز

یادگیری انگلیسی با فرندز به تمام دلایلی که برشمردیم گزینه ای ایده آل برای زبان آموزان است. اما باید بدانید که در این مسیر دشواری های فراوانی نیز روبروی شماست. در سراسر این سریال صدای خنده تماشاچیان شنیده می شود. نفهمیدن شوخی ها و موقعیت ها و جملات باعث خواهد شد که خیلی زود دلزده شوید و از ادامه سریال صرف نظر کنید. علاوه بر این در سریال فرندز عوامل مختلف فرهنگی، کنایه های سیاسی و اجتماعی و جنبه های داستانی مبهمی وجود دارد که احتمالا به تنهایی قادر به فهمش نخواهید بود.

گذشته از این موارد باید گفت که یادگیری انگلیسی با فرندز اگر قرار است به نتیجه مثبت ختم شود می بایست از ساختار و سیر آموزشی مشخصی پیروی کند. تکنیک های بسیاری وجود دارد که شما باید در پروسه آموزش از آنها استفاده کنید. دوره آموزشی که ما در وبسایت برای شما تدارک دیده ایم در بر دارنده تمامی این تکنیک ها، ریزه کاری ها و جوانب است. می توانید به مراجعه به لینک ثبت نام در این دوره آموزشی شرکت کنید.

از جمله ویژگی های دوره آموزشی یادگیری انگلیسی با فرندز می توان به این موارد اشاره کرد: بررسی نکات به صورت تصویری روی سریال به مدت ششصد دقیقه – یادگیری بیش از هزار عبارت و اصطلاح کاربردی روزمره – جزوه ای حاوی نکات مهم و تکمیلی – آموزش مهارت مکالمه در موقعیت های واقعی – آموزش مهارت تلفظ صحیح و بومی کلمات.[user_id]

میزان پیشرفت خواندن شما

آنچه در این مقاله می خوانیم
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://fispik.ir/?p=28531