یادگیری زبان انگلیسی رو همین الان شروع کنید

پکیج کامل آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن ظهورنگهبانان

یادگیری زبان با انیمیشن

کارتون Klaus

کلاوس یکی از انیمیشن های مناسب یادگیری زبان انگلیسی است. فیلم‌های زیادی با محوریت کریسمس و بابانوئل ساخته شده‌اند؛ فیلم‌هایی نظیر تنها در خانه، آخرین کریسمس و غیره. اما در این بین انیمیشن «کلاوس» در سال ۲۰۱۹ با رویکردی متفاوت نسبت به این قضیه، با شخصیت‌های دوست‌داشتنی و داستان جذابش توجه‌ بسیاری را به خود جلب کرد. انیمیشن «کلاوس» اولین انیمیشن بلند نتفلیکس و یکی از بی‌سروصداترین، جذاب‌ترین و کمدی‌ترین انیمیشن‌های سال ۲۰۱۹ محسوب می‌شود که همچنین در لیست ۲۵۰ فیلم برتر IMDB نیز حائز رتبه است. داستان «کلاوس» درباره جسپر، پسر تنبل رئیس اداره‌ی پست است که بنا به دلایلی به ‌اجبار پدرش، پستچی یک جزیره‌ی دورافتاده‌ی قطبی می‌شود و باید ۶۰۰۰ نامه را تا پایان سال ارسال کند.

مشخصات انیمیشن Klaus

تاثیر یادگیری زبان برای کودکان

تاثیر یادگیری زبان برای کودکان

برای هر شخصی، یادگیری زبانی دیگر ، تجربه ای فوق العاده در زندگیست. تشخیص اولین مزیت آن آسان است، چراکه اهمیت تخصص در زبان خارجه برای افراد در هنگام مسافرت بر کسی پوشیده نیست. ارتباط با افراد بومی، درک و فرو بردن خود در فرهنگی جدید حتی در ابتدایی ترین سطوح امکان پذیر است. علاوه بر این مزیت های موجود، دانشمندان نیز تلاش های بسیاری را برای تحقیقات در این زمینه انجام داده اند. طبق مطالعه ای که در مقاله عصب شناسی منتشر شد، کسی که حداقل دو زبان بداند، حاکی از این است که او تفکری معقولانه دارد.
یادگیری زبان در سنین پایین به حفظ سلامت روانی همراه با بالا رفتن سن، کمک میکند. در این مورد، مترادف با قابلیت سازگاری بالا با شرایط جدید و غیر منتظره میباشد. همچنین، بر اساس یک تحقیق روانشناسانه در موضوع مطالعه علمی، یادگیری زبان به ما کمک میکند تا لغات، خصوصا لغات دارای شباهت های معنایی در هر دو زبان، را سریع پردازش کنیم. با ارزیابی و سنجش روش حرکات چشم، محققان پی بردند که افرادی که به دو زبان خارجه بشکل روان صحبت میکنند، وقت کمتری را برای خواندن مشابه لغات اصلی در هر دو زبان صرف میکنند، مانند لغت “sport” در زبان انگلیسی و هلندی. این امر بیان کننده ی آن است که مغز زمان کمتری برای “وقف دادن” ویژگی های اساسی صرف میکند. فهم و یادگیری زبان خارجه به افراد کمک میکند تا رشد بیماری های آلزایمر را که هنوز درمانی برای آن وجود ندارد و میتواند به هر فردی برای 4 تا 5 سال حمله کند را به تاخیر بیندازد. 

یادگیری زبان انگلیسی با انیمیشن کلاوس

در ویدیوهای زیر که از انیمیشن Klaus انتخاب شده اند، لغات و اصطلاحاتی بکار برده شده که بسیار پر کاربرد در مکالمه روزمره هستند. تماشای چندباره ی این ویدیوها با این که نیاز به زمان کمی دارد اما باعث تقویت لیسنینگ شما می شود.تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان یکی از بهترین روش ها برای کودکان و حتی بزرگسالان است.کسانی که سطح زبان آن ها مبتدی است به دلیل سادگی زبان انیمیشن ها بهتر است که با تماشای آن شروع به یادگیری زبان کنند.اگر تصمیم یادگیری زبان انگلیسی را دارید انیمیشن های جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی کرده ایم.انیمیشن های زیر بخشی از پکیج آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن کلاوس است که روش آموزش زبان انگلیسی فیسپیک را به شما نشان می دهد.

انیمیشن های دیگر برای یادگیری زبان انگلیسی