یادگیری زبان انگلیسی رو همین الان شروع کنید

پکیج کامل آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن ظهورنگهبانان

یادگیری زبان با انیمیشن

یادگیری زبان انگلیسی با انیمیشن داستان اسباب بازی ها ۴

این پویانمایی توجه بسیاری را در سال گذشته به خود جلب کرد و یکی از پر فروش ترین فیلم ها در این سال بود. با توجه به پایبندی به اصول اخلاقی در این انیمیشین، لحظات هیجان انگیز و نیز درون مایه جذاب و کمدی اون، میشه داستان اسباب بازی 4 رو یکی از معدود انیمیشین ها و فیلم هایی دانست که مورد تحسین منتقدان نیز قرار گرفته . در کنار این ویژگی ها و نگاهی به هزینه ساخت و درآمد حاصل از فروش اون میشه دید، در حالی که این فیلم با بودجه­ی دویست میلیون دلاری ساخته شده ، اما تونست با فروش بیش از یک میلیارد دلار!!! در سراسر دنیا رقم  عجیبی رو ثبت کنه. موفقیت این فیلم در فروش و جلب نظر منتقدان منجر شد تا داستان اسباب بازی 4 بتونه به هشتمین فیلم پر فروش در این سال که نه، در دهه اخیر، در بین انیمشین های تولید شده، داستان اسباب بازی 4، جزو پر فروش ترین فیلم ها در تاریخ پویانمایی بوده. به همین هم دلیل جوایز متعددی به این فیلم تعلق گرفت که از مهمترین اونها میشه به جایزه اسکار بهترین پویانمایی اشاره کرد. در ادامه در مورد شخصیت ها و صدا پیشه­ های اصلی داستان و اتفاقاتی که در طی اون میافته نکات بیشتری رو با هم صحبت می­کنیم.

یادگیری زبان انگلیسی با انیمیشن داستان اسباب بازی ها ۴

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات، یادگیری زبان انگلیسی بخشی از زندگی همه ی مردم دنیا می باشد و همه ی ما دیر یا زود یادگیری زبان انگلیسی را شروع می کنیم پس بهتر است که این آموزش از کودکی آغاز شود چرا که ذهن کودک آمادگی بیشتری برای یادگیری مطالب جدید دارد.یادگیری زبان انگلیسی با انیمیشن برای کودکان روشی است که متخصصان با تجربه ی فیسپیک پیشنهاد می کنند.اگر زمان کافی برای تماشای کامل انیمیشن ندارید می توانید آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن کوتاه را امتحان کنید.

مشخصات انیمیشن Toy Story4

خلاصه داستان اسباب بازی 4

داستان اسباب بازی 4، از 9 سال پیش شروع می­ شود که وودی و بوو  با کمک اسباب بازی های دیگر میخواهند ماشین کنترلی اندی را نجات دهند. بعد این ماجرا، بوو برای هدیه دادن به کودک دیگری در یک کارتن قرار گرفته و داخل ماشین گذاشته می­ شود و قبل از رفتن با وودی خداحافظی می کند. زمان چند سال به جلوتر می رود که دیگر اندی یک پسر بچه نیست و بزرگ تر شده. حالا یک نوجوان است و می خواهد به دانشگاه برود.به همین دلیل وودی و اسباب بازی های خودش را به بانی که یک دختر بچه است هدیه می کند…در ادامه، بانی دیگه بزرگ شده و باید به مهد کودک بره. اما اون دوست داره که به جای مهد رفتن با اسباب بازی هاش بازی کنه. وودی این رو میدونه و برای کمک به بانی روز اول مهد،خودش رو در کیف بانی قایم می کنه. او در مهد به بانی کمک می کند تا از زباله ها و یک قاشق چنگال یکبار مصرف پلاستیکی یک اسباب بازی درست کند که همان فورکی است. بانی از ساختن فورکی خیلی خوشحال است و او را بیش از همه اسباب بازی ها دوست دارد. اما مشکل در این است که این اسباب بازی خودش را زباله می پندارد و همان طور که گفتیم می خواهد در هر فرصتی دوباره به سطل اشغال برگردد.دردسرهایی که فورکی به وجود میآره، باعث رخ دادن اتفاقات تازه ای در ادامه داستان می شه وودی تمام تلاش خودش را می­کنه که به فورکی بفهمونه، اون دیگر یک زباله یا چنگال یکبار مصرف نیست و حالا یه اسباب بازی با ارزش برای بانیه. اما اوایل، فورکی در مثابل پذیرش این حقیقت مقاومت میکنه. این پویانمایی سرشار از صداقت و وفاداری در روابط بین اسباب بازی ها و بچه هاست و از این جهت در نوع خودش فوق العاده است. در طی این اتفاقاته که وودی و بوو، بعد سال ها همدیگه رو دوباره می بینن و همین باعث می شه تا مسیر زندگی وودی عوض بشه.

خلاصه داستان اسباب بازی 4
دلیل انتخاب Toy Story 4 برای یادگیری زبان انگلیسی

دلیل انتخاب Toy Story 4 برای یادگیری زبان انگلیسی

تماشای کارتون داستان اسباب بازی 4 به زبان اصلی می تواند در یادگیری بهتر زبان انگلیسی برای افراد سطوح مختلف در تسلط بر زبان انگلیسی کمک کننده باشد. بر خلاف بسیاری از فیلم های اکشن و ماجراجویانه که ممکن است پر باشد از صحنه های تعقیب و گریزی که در آن ها مکالمه های  کمتری دارد ، داستان اسباب بازی 4 سرشار از گفتگوها و مکالمه های آموزنده بین اسباب بازی ها و شخصیت های اصلی داستان است که می تواند نقش بسزایی در بهبود یادگیری زبان شما داشته باشد. در ضمن، برای افرادی که در سطوح ابتدایی و یا متوسط یادگیری زبان انگلیسی هستند و تسلط زیادی به زبان انگلیسی ندارند، شاید بخش هایی از این فیلم قابل فهم نباشه. اما اگر شما آشنایی نسبی با زبان انگلیسی داشته باشید، با کمی تلاش می توانید بسیاری از اصطلاحات و جملات به کار رفته در طول داستان را به خوبی متوجه بشید و در مواقع لزوم نکات آن را یادداشت و جستجو کنید. اگر تا به حال این انیمیشین را مشاهده نکرده اید، به شما توصیه می کنیم که هم لذت تماشای این فیلم جذاب، اخلاقی و آموزنده را از دست ندهید و هم نحوه استفاده درست و به جا از عبارات و اصطلاحات سرشار این فیلم را  یاد بگیرید.نکته ای که وجود دارد این است که اگر هدف شما از تماشای فیلم و کارتون تقویت لیسنینگ و مهارت های دیگر زبان انگلیسی می باشد، لازم است که روش صحیح یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و انیمیشن را بدانید.

انیمیشن toy story با زیرنویس فارسی و انگلیسی

 • ترجمه
سلام چطوری؟
 

عذر میخوام که مزاحم میشم

اصلا هم مزاحم نیستی

 • text

Hey,howdy?

Sorry to bother you.

You are not a bother at all

 • ترجمه

ما همینجوری برای گشت و گذار صبح زود بیرون بودیم

و ببین، شما رو دیدیم (ملاقات کردیم)

 • text

We were just out for my early morning stroll

And look, we met you

 

 • ترجمه

اسم من گبی هست

و اینم دوست خیلی خوب من بنسن هستش

دیدنتون مایه مباهات و خرسندیه

از دیدنت خوشوقتم

و تو هم…

من فورکی هستم

 • text

My name is Gaby Gaby

And this is my very good friend, Benson

Woody, pleasure to meet you

It’s nice to meet you woody

And you are…

This is forky

 

 • ترجمه

من آشغالم. زباله ام

بچه مون (اینجا یعنی بچه ای که صاحب ماست ) اون رو درست کرده

عروسک ها این دور و برها بچه ندارن

شما دوتا گم شدید؟

گمممم؟ نه نه

اما دنبال یه عروسک گم شده میگردیم

 

 • text

I’m trash

Our kid made him

Toy around here don’t have kids

Are you two lost?

Lost? No no,
but we are looking for a lost toy

 

 • ترجمه

اون یه مجسمه است که قبلا ها روی اون لامپ تو ویترین بود

من قبلا ها تنیس بازی میکردم

ما قبلا ها خیلی سفر میرفتیم

بله من میشناسمش

اره؟میشناسیش؟

 

 • text

She is a figurine used to be on that lamp in the window

I used to play tennis

We used to travel a lot

Name is Boo peep

Her name is boo peep

Yes , I know boo

You do?You know boo?

 • ترجمه

بپر بالا. ما میبریمت پیشش

لازم نیستاا.(یعنی مثلا به زحمت نیفت)

خب باشه

مراقب دوستهای جدیدمون باش

اووو. بابا عجب خدماتی

 • text

Hop on in.

We’ll take you to her

You don’t have to do that

Well, ok

Benson, be careful with our new friends

What service

 

انیمیشن های دیگر برای یادگیری زبان انگلیسی

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید