سبد خرید 0

بهترین شیوه ی یادگیری زبان انگلیسی کودکان

مقالات بسیاری در اینترنت بنابر آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان به چشم می‌خورد. حال آن که آن نیز در ارتباط با کودکان محدود و اندک است. اگر شما کودکی را دارید که نیازمند فیلم برای یادگیری زبان است، قطعاً مایل هستید بدانید که به چه شکل می توان به آنها کمک نمود. یا آنکه اگر خود مایل هستید در منزل به کودکان خود زبان یاد دهید، قطعاً می خواهید بدانید که چگونه می توانید این مسیر را در پیش گیرید! به منظور یاد دادن زبان به فرزندان خود، نیاز نخواهد بود که خود شما نیز سطح زبان انگلیسی بالایی را داشته باشید، بلکه آنچه که مهم است، این است که خود شما مشتاق باشید و فرزند خود را در این مسیر تشویق و تمجید نمایید.

 

در صورتی که فرزند شما نتوانست به زودی زود به انگلیسی صحبت نماید، بهتر است نگران نباشید. ما می توانیم آن را در زمان مورد نیاز جویا شویم. به طور حتم کودک جهت یادگیری زبان انگلیسی به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. پس ما به شما توصیه می کنیم که شکیبا باشید. آموزش زبان انگلیسی برای فرزند خواهد توانست مقداری دشوار، زمان بر و گاهاً چالش برانگیز تلقّی شود. حال چگونه می توان در این مسیر پر فراز و نشیب گام گذاشت؟

✓ آموزش زبان انگلیسی به کودکان؛

ما در روند این مطلب مایل هستیم شما را با بهترین روش یادگیری زبان آشنا سازیم. بهتر است تا نقاط پایانی با ما همراه گردید.

  • آموزش زبان انگلیسی به کودکان با استفاده از بازی؛

از جمله بهترین شیوه های خلاقانه به منظور آموزش زبان انگلیسی به کودکان اعم از دبستانی و خردسال، بهره گیری از بازی های گوناگون است. بازی ها مسیری عالی به منظور لذّت بخش تر نمودن یادگیری می باشند. زیرا علاوه بر آنکه حس رقابت را در بطن آنها بیشتر می کنند، بلکه داشتن غایت و تلاش در راستای دستیابی بدان را هم فرا می گیرند.

در صورتی که زبان انگلیسی برای کودکان ما از جمله درس های مازاد تلقّی گردد، تمایلی در راستای یاد گیری آن از خود نشان نخواهند داد. از این جهت ما به شما توصیه می کنیم که زبان انگلیسی همانند فعالیت های برون از مدرسه چون؛ رقص و ورزش در نظر انگاشته شود. بنابراین اگر شما پدر و مادری می باشید که مایل هستید به فرزند خود زبان یاد دهید، بهتر است از بازی های شاد و مفرح استفاده کنید.

 ✓ آموزش زبان انگلیسی به کودکان؛-وبسایت زبان✓ فیلم انگلیسی برای یادگیری زبان؛

فیلم ها شیوه ای بسیار مطلوب در راستای آموزش زبان به کودکان تلقّی می شوند. شما می توانید بنا بر سطح دانش آنها، مدّت زمان فیلم انتخاب شده را معین نمایید. ما برای کودکان و خردسالان که از سطح زبان پایین تر برخوردار هستند، قسمت های کوتاه از یک فیلم تلویزیونی را پیشنهاد می نماییم. از سویی از آنجا که زمان کمی را به جهت تماشا می طلبند می توانید آن را برای چندین بار تکرار کنید. تکرار این قبیل از مطالب به کودک شما این امکان را می دهد که مطالب را بسیار بهتر درک کنند. پیش از تکرار فیلم برای یادگیری زبان اجازه دهید فرزند شما سؤالات خود را بپرسد و تمامی ابهامات را در ذهن خود برطرف نماید.

قدم ابتدایی به منظور بهره گیری از فیلم تقویت مهارت گوش فرا دادن و یا درک مطالب کودکان، بهره گیری از فیلم های انیمیشنی می باشد. به عبارتی انیمیشن آموزش زبان انگلیسی مبتدی، درک دیالوگ ها را برای فرزندان شما آسان تر خواهد ساخت. علاوه بر آن، کودکان شما که قادر به خواندن می باشند، به هنگام لزوم بهره گیری از زیر نویس میتواند مؤثر واقع شود.

از سویی شما می توانید برخی از سؤالات را در اختیار فرزندان خود قرار دهید تا پس از اتمام فیلم به آنها پاسخ دهند.

فیلم انگلیسی برای یادگیری زبان؛ -وبسایت زبان ✓ کودکان خود را جهت یادگیری زبان انگلیسی تشویق کنید؛

ما به شما این گونه توصیه می کنیم که هرگز فرزندان خود را جهت یک اشتباه دعوا نکنید. بلکه تلاش کنید او را بابت هر یادگیری و کار مثبت تشویق نمایید. گاه رخ می دهد که پدر و مادرها فرزند خود را تنها بخاطر یک اشتباه کوچک تنبیه می کنند؛ امّا آیا به نظر شما این کار درست است! پس بهتر است او را در راستای انجام کارهای خوب و پسندیده تشویق و تمجید نمایید. این گونه بهتر است.

میزان پیشرفت خواندن شما

بهترین شیوه ی یادگیری زبان انگلیسی کودکان-وبسایت زبان

آنچه در این مقاله می خوانیم

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://fispik.ir/?p=27356